I-MUTAI CMTB1LE-63 2P I-Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Imininingwane Yomkhiqizo
I-RCBO ivikela ezingozini zokushaqeka kukagesi kanye nemililo ebangelwa amaphutha omhlaba kanye nemisinga engaphezulu. Ithola futhi iphazamise ukuvuza kwamanje emhlabathini, okwaziwa ngokuthi imisinga eseleyo, okungase kwenzeke ngenxa yezintambo ezingasebenzi kahle, ukufakelwa komoya okonakele, noma imishini kagesi enephutha. Ngaphezu kwalokho, ivikela futhi emisinga engaphezulu, engabangelwa imisinga emifushane noma imisinga egcwele ngokweqile.
Ama-RCBO avame ukusetshenziswa ezakhiweni zokuhlala nezebhizinisi, kanye nasezinhlelweni zezimboni. Awusizo kakhulu ezimweni lapho kudingeka khona ukuvikelwa kwesekethe ngayinye, njengasemakhishini, ezindlini zangasese, nakwezinye izindawo lapho imishini kagesi ingase ithinte khona amanzi.
| Igama lomkhiqizo | I-RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Inombolo Yemodeli | I-CMTB1LE-63 2P |
| Okujwayelekile | IEC61009-1 |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Izigxobo | 2P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 230V |
| Imvamisa elinganisiwe | I-AC 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp elinganiselwe ngomfutho | 4000V |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhishwa okusheshayo | I-CD |
| Kulinganiswe insalela yokusebenza yamanje ku-In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Ijika
Ububanzi bohlaka kanye nokufakwa (mm)
Inzuzo
1. Ukuvikelwa kwezifunda ngokumelene nomjikelezo omfushane wamanje
2. Ukuvikelwa kwezifunda ngokumelene nokwanda kwamanje
3. Ukuvikelwa kokuvuza komhlaba
Izigxobo
Isicelo
I-MCB isetshenziswa kabanzi ekwakheni, ezindlini, ezisetshenziswa ezimbonini, nasekudluliseni amandla kagesi.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ama-3 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-60 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imakethe Eyinhloko
IMpumalanga Ephakathi, i-Afrika, iNingizimu-mpumalanga ye-Asia, iNingizimu Melika, iMakethe yaseRussia... njll.
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












