I-MUTAI CMTB1LE-63 3P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Imininingwane Yomkhiqizo
I-Residual Current Breaker ene-Overcurrent Protection (RCBO) iyidivayisi yokuphepha kagesi ehlanganisa imisebenzi yedivayisi yamanje esele (RCD) kanye ne-miniature circuit breaker (MCB) kuyunithi eyodwa.
I-CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker ingavikela abantu kanye nogesi ekushayweni ugesi, ama-short circuit, amaphutha okulayisha ngokweqile. I-RCBO isetshenziswa kakhulu ezakhiweni zezentengiselwano nezindawo zokuhlala. Ihambisana nezinga le-IEC61009-1.
| Igama lomkhiqizo | I-RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Inombolo Yemodeli | I-CMTB1LE-63 3P |
| Okujwayelekile | IEC61009-1 |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Izigxobo | 3P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 400V |
| Imvamisa elinganisiwe | I-AC 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp elinganiselwe ngomfutho | 4000V |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhishwa okusheshayo | I-CD |
| Kulinganiswe insalela yokusebenza yamanje ku-In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Ijika
Ububanzi bohlaka kanye nokufakwa (mm)
Inzuzo
1. Ukuvikelwa kwezifunda ngokumelene nomjikelezo omfushane wamanje, ukuvikelwa kokugcwala ngokweqile kanye nokuvuza komhlaba
2. Kulula ukuyifaka: Ama-RCBO ngokuvamile aqinile futhi kulula ukuwafaka, okwenza afaneleke ukusetshenziswa ezindaweni ezincane noma ezindaweni ezixineneyo.
Izigxobo
Isicelo
Ama-circuit breaker e-MCB Miniature angochwepheshe futhi asetshenziswa kabanzi ekwakheni, ezindlini, ezisetshenziswa ezimbonini, nasekudluliseni amandla kagesi.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ama-2 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-40 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imakethe Eyinhloko
Ukugxila kukagesi kwe-MUTAI eMpumalanga Ephakathi, e-Afrika, eNingizimu-mpumalanga ye-Asia, eNingizimu Melika, nase-Russia Market.
Kungani ukhethe thina
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













