I-MUTAI CMTB1LE-63 4P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Imininingwane Yomkhiqizo
I-CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker ingavikela abantu kanye nogesi ekushayweni ugesi, amaphutha e-short circuit, kanye namaphutha okulayisha ngokweqile. I-RCBO isetshenziswa kakhulu ezakhiweni zezentengiselwano nezindawo zokuhlala,
Ihambisana nezindinganiso ze-IEC61009-1.
| Igama lomkhiqizo | I-Residual Current Operated Circuit Breaker Esasele |
| Inombolo Yemodeli | I-CMTB1LE-63 4P |
| Okujwayelekile | IEC61009-1 |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Izigxobo | 4P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 400V |
| Imvamisa elinganisiwe | I-AC 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp elinganiselwe ngomfutho | 4000V |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhishwa okusheshayo | C noma D |
| Kulinganiswe insalela yokusebenza yamanje ku-In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Ijika
Ububanzi bohlaka kanye nokufakwa (mm)
Inzuzo
1. Ukuvikelwa kwamanje wesifunda esifushane kanye nokwanda kwamanje
2. Ukuvikelwa ekushaqekeni kukagesi: I-residual current breaker ithola futhi iphazamise amaphutha kagesi abangelwa ukuvuza kwamanje phansi, ivimbele ukushaqeka kukagesi kanye nokushaywa ugesi.
3. Isikhathi sokuphendula ngokushesha: Lawa ma-breaker aklanyelwe ukukhubeka ngokushesha, ngokuvamile ngaphakathi kwengxenye encane yomzuzwana, lapho kutholwa iphutha likagesi.
Izigxobo
Isicelo
Ama-circuit breaker e-MCB Miniature angochwepheshe futhi asetshenziswa kabanzi ekwakheni, ezindlini, ezisetshenziswa ezimbonini, nasekudluliseni amandla kagesi.
Abanye
Ukupakisha
1 ama-pcs ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-20 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imakethe Eyinhloko
I-MUTAI Electric igxile kakhulu ekuhlinzekeni izimakethe eMpumalanga Ephakathi, e-Afrika, eNingizimu-mpumalanga ye-Asia, eNingizimu Melika, naseRussia... njll.
Kungani ukhethe thina
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












