I-Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Miniature Circuit Breaker
Imininingwane Yomkhiqizo
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker inikeza isivikelo kuma-short circuits kanye nokugcwala ngokweqile, futhi ingasetshenziswa nasekudlulisweni nasekuguqulweni kwesistimu yamandla okungavamile. Ngomklamo wesakhiwo othuthukisiwe, ukusebenza okuthembekile, amandla aphezulu okuphuka, kanye nokubukeka okuhle, i-MCB ingumkhiqizo wekhwalithi ephezulu. Igobolondo layo nezingxenye zakhiwe ngezinto ezinokumelana okunamandla komthelela kanye nezakhiwo ezivimbela ilangabi.
| Igama lomkhiqizo | I-MCB |
| Inombolo Yemodeli. | I-CMTB1-63 4P |
| Okujwayelekile | IEC60898-1 |
| Isitifiketi | CE |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Izigxobo | 4P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 400/415V |
| Imvamisa elinganisiwe | I-AC 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 3000A/4500A |
| I-voltage ye-Uimp elinganiselwe ngomfutho | 4000V |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhishwa okusheshayo | C |
| Umbala | Okumhlophe + okubomvu |
| Isevisi | I-OEM kanye ne-ODM |
Ijika
Izigxobo
Inzuzo
1. Ukuvikelwa kwamasekethe ngokumelene nogesi we-short circuit
2. Ukuvikelwa kwamasekethe ngokumelene nokusetshenziswa ngokweqile kwamandla kagesi
3. Idizayini enhle futhi kulula ukuyifaka
Isicelo
I-MCB isetshenziswa kabanzi ekwakheni, ezindlini zokuhlala, ezisetshenziswa ezimbonini, ekudluliseni amandla kagesi...njll.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ama-3 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-60 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 22*8.2*8 cm
Imakethe Eyinhloko
IMpumalanga Ephakathi, i-Afrika, iNingizimu-mpumalanga ye-Asia, iNingizimu Melika, iMakethe yaseRussia...njll
Imibuzo Nezingqinamba
I-MCB iqinisekiswe yizitifiketi zomhlaba wonke njenge-CCC, CE, kanye ne-CB, futhi isekelwa yizitifiketi zesistimu yokuphatha ye-ISO 9001 kanye ne-ISO 14001.
Kungani ukhethe thina
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













