I-MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniature Circuit Breaker
Imininingwane Yomkhiqizo
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker ingavikela idivayisi ekuvikelweni kwe-short circuit kanye nokweqisa ngokweqile, futhi ingasetshenziswa njengokudluliselwa nokuguqulwa okuvamile kwesistimu yamandla. I-MCB ithuthukisiwe ngesakhiwo, ukusebenza kwayo kuthembekile, inomthamo wokuphuka ophezulu, ibukeka iyinhle njll. Igobolondo nezingxenye zenziwe ngezinto ezinokumelana nokushayisana, isici esinamandla sokuvimbela ilangabi.
Ama-MCB atholakala ngokulungiswa kwe-single-pole, double-pole, kanye ne-three-pole, kanti i-pole ngayinye iyakwazi ukuvikela isekethe ehlukile.
| Igama lomkhiqizo | I-MCB Miniature Circuit Breaker |
| Inombolo Yemodeli. | I-CMTB1-63 1P |
| Okujwayelekile | IEC60898-1 |
| Isitifiketi | CE |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Izigxobo | 1P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Imvamisa elinganisiwe | I-AC 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 6000A |
| I-voltage ye-Uimp elinganiselwe ngomfutho | 4000V |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhishwa okusheshayo | I-CD |
| Umbala | Okumhlophe + okumpunga |
| Isevisi | I-OEM kanye ne-ODM |
Izigxobo
Isicelo
Ama-circuit breaker e-MCB Miniature angochwepheshe futhi asetshenziswa kabanzi ekwakheni, ezindlini, ezisetshenziswa ezimbonini, nasekudluliseni amandla kagesi.
Inzuzo
1. Ukuvikelwa kwamanje wesifunda esifushane kanye nokwanda kwamanje
2. Umthamo omkhulu wokuphuka kanye nokukhubeka okusheshayo
3. Usayizi oqinile: Ama-MCB aklanyelwe ukuba mancane futhi abe mancane, okwenza kube lula ukuwafaka futhi angene kumaphaneli kagesi nasemabhodini okusabalalisa.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ayi-12 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-240 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo Nezingqinamba
Ngezitifiketi zesistimu yokuphatha ye-ISO 9001, ISO14001, imikhiqizo ifaneleka ngezitifiketi zomhlaba wonke ze-CCC, CE, CB.
Imakethe Eyinhloko
IMpumalanga Ephakathi, i-Afrika, iNingizimu-mpumalanga ye-Asia, iNingizimu Melika, iRussia ... njll.
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












