I-CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A I-MCB Miniature Circuit Breaker
Imininingwane Yomkhiqizo
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker inomsebenzi wokuvikela i-short circuit kanye ne-overload, futhi ingasetshenziswa njengokudluliselwa nokuguqulwa okuvamile kwesistimu yamandla. I-MCB inezici zesakhiwo esithuthukisiwe, ukusebenza okuthembekile, amandla aphezulu okuphuka, ukubukeka okuhle njll. Igobolondo nezingxenye zenziwe ngezinto ezinokumelana nokushayisana, isici esinamandla sokuvimbela ilangabi.
| Igama lomkhiqizo | I-MCB |
| Inombolo Yemodeli. | I-CMTB1-63 1P |
| Okujwayelekile | IEC60898-1 |
| Isitifiketi | CE |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1-63A |
| Izigxobo | 1P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Imvamisa elinganisiwe | I-AC 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp elinganiselwe ngomfutho | 4000V |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhishwa okusheshayo | Uhlobo C noma uhlobo D |
| Umbala | Okumhlophe |
| Isevisi | I-OEM kanye ne-ODM |
Ijika
Izigxobo
Inzuzo
1. Ukuvikelwa kwezifunda ngokumelene nomjikelezo omfushane wamanje
2. Ukuvikelwa kwezifunda ngokumelene nokwanda kwamanje
3. Idizayini enhle futhi kulula ukuyifaka
Isicelo
Ama-circuit breaker e-MCB Miniature asetshenziswa kakhulu ekwakheni, ezindlini, ezisetshenziswa ezimbonini, ekudluliseni amandla kagesi...njll.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ayi-12 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-240 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imakethe Eyinhloko
IMpumalanga Ephakathi, i-Afrika, iNingizimu-mpumalanga ye-Asia, iNingizimu Melika, iMakethe yaseRussia... njll.
Kungani ukhethe thina
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













