I-Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniature Circuit Breaker
Imininingwane Yomkhiqizo
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker ingavikela idivayisi kwi-short circuit kanye nokugcwala ngokweqile, ingasetshenziselwa nokudlulisa nokuguqula uhlelo lwamandla njalo. I-MCB ithuthukisiwe ngesakhiwo, ukusebenza kwayo kuthembekile, inomthamo wokuphuka ophezulu, ibukeka iyinhle njll. Igobolondo nezingxenye zenziwe ngezinto ezinikeza ukumelana nokushayisana kanye nezakhiwo eziqinile zokuvimbela ilangabi.
| Igama lomkhiqizo | I-MCB Miniature Circuit Breaker |
| Inombolo Yemodeli. | I-CMTB1-63 3P |
| Okujwayelekile | IEC60898-1 |
| Isitifiketi | CE |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Izigxobo | 3P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 400/415V |
| Imvamisa elinganisiwe | I-AC 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp elinganiselwe ngomfutho | 4000V |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhishwa okusheshayo | I-CD |
| Umbala | Okumhlophe + okubomvu |
| Isevisi | I-OEM kanye ne-ODM |
Ijika
Izigxobo
Inzuzo
1. Ngosayizi omncane futhi omncane, kulula ukuyifaka
2. Isici samandla afushane, ukulayisha ngokweqile, amandla aphezulu okuphuka
3. ingahlinzeka ngesivikelo esithembekile emaphutheni kagesi, futhi ihlolwe ukuze ihlangabezane nezindinganiso zokuphepha zomhlaba wonke.
Isicelo
Imikhiqizo ye-MCB isetshenziswa kabanzi ekwakheni, ezindlini, ezisetshenziswa ezimbonini, nasekudluliseni amandla kagesi.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ama-4 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-60 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imakethe Eyinhloko
I-Middle East, i-Afrika, i-South East Asia, i-South America, i-Russia Market.
Kungani ukhethe thina
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













