I-Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniature Circuit Breaker
Imininingwane Yomkhiqizo
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker inikeza isivikelo kuma-short circuits kanye nokugcwala ngokweqile, futhi ingasetshenziswa nasekudlulisweni nasekuguqulweni kwesistimu yamandla okungavamile. I-MCB inomklamo wesakhiwo othuthukisiwe, ukusebenza okuthembekile, amandla aphezulu okuphuka, kanye nokubukeka okuhle. Igobolondo layo nezingxenye zakhiwe ngezinto ezinokumelana okunamandla komthelela kanye nezakhiwo ezivimbela ilangabi.
I-MCB yakhelwe ukuhlangabezana nezindinganiso ze-IEC/EN60898-1 futhi ingasetshenziswa ezinhlelweni ze-AC ezingama-50/60Hz ezinezilinganiso zama-voltage ezingama-230V/240V/400V/415V. Inomthamo wamandla ophakeme olinganiselwa ku-63A futhi ifanele izinhlelo zokusebenza ezidinga ama-current angaphansi kwalomkhawulo.
| Igama lomkhiqizo | I-MCB |
| Inombolo Yemodeli. | I-CMTB1-63 2P |
| Okujwayelekile | IEC60898-1 |
| Isitifiketi | CE |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1A-63A |
| Izigxobo | 2P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 400/415V |
| Imvamisa elinganisiwe | I-AC 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 3000A/4500A |
| I-voltage ye-Uimp elinganiselwe ngomfutho | 4000V |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhishwa okusheshayo | C |
| Umbala | Okumhlophe |
| Isevisi | I-OEM kanye ne-ODM |
Ijika
Izigxobo
Inzuzo
1. Ukuvikelwa kwezifunda ngokumelene nomjikelezo omfushane wamanje
2. Ukuvikelwa kwezifunda ngokumelene nokwanda kwamanje
3. Idizayini enhle futhi kulula ukuyifaka
Isicelo
Ama-circuit breaker e-MCB Miniature angochwepheshe futhi asetshenziswa kabanzi ekwakheni, ezindlini, ezisetshenziswa ezimbonini, nasekudluliseni amandla kagesi.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ayi-6 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs ayi-120 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imakethe Eyinhloko
Izimakethe zethu eziyinhloko zisezifundeni ezifana neMpumalanga Ephakathi, i-Afrika, iNingizimu-mpumalanga ye-Asia, iNingizimu Melika, iMakethe yaseRussia...njll
Kungani ukhethe thina
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













