I-MUTAI CMTB1-63H 3P Mini MCB Miniature Circuit Breaker
Imininingwane Yomkhiqizo
I-CMTB1-63 series miniature circuit breaker inomsebenzi wokuvikela i-short circuit kanye ne-overload. Ama-breaker angasetshenziswa njengokudluliselwa nokuguqulwa okuvamile kwesistimu yamandla. I-MCB inikeza ikhambi elithembekile nelingabizi kakhulu lokuvikela ama-circuit kagesi kanye nemishini ekulimaleni ngenxa yamaphutha, futhi ubukhulu bawo obuncane kanye nokulula kokusetshenziswa kuzenza zibe ukukhetha okuhle kwezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene.
| Igama lomkhiqizo | I-Miniature Circuit Breaker |
| Inombolo Yemodeli. | I-CMTB1-63 3P |
| Okujwayelekile | IEC60898-1 |
| Isitifiketi | CE |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Izigxobo | 3P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 400/415V |
| Imvamisa elinganisiwe | I-AC 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 6000A |
| I-voltage ye-Uimp elinganiselwe ngomfutho | 4000V |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhishwa okusheshayo | I-CD |
| Umbala | Okumhlophe + okubomvu |
| Isevisi | I-OEM kanye ne-ODM |
Izigxobo
Isicelo
Ama-circuit breaker e-MCB Miniature angochwepheshe futhi asetshenziswa kabanzi ekwakheni, ezindlini, ezisetshenziswa ezimbonini, nasekudluliseni amandla kagesi.
Inzuzo
1. Usayizi ohlangene: Ama-MCB mancane ngosayizi uma eqhathaniswa nama-circuit breaker avamile, okwenza afaneleke ukusetshenziswa ezindaweni ezivalekile.
2. Ukuvikelwa kwamasekethe ngokumelene nogesi we-short circuit kanye nogesi we-overload
3. Umthamo wokwephuka okuphezulu: Ama-MCB ayakwazi ukuphazamisa imisinga yamaphutha aphezulu, avikele isekethe kanye nemishini exhunyiwe ekulimaleni.
4. Ukuvikelwa kokushisa kanye nokwe-magnetic: Ama-MCB asebenzisa inhlanganisela yokuvikelwa kokushisa kanye nokwe-magnetic ukuqinisekisa ukushintsha okuthembekile nokusheshayo uma kwenzeka ukulayisha ngokweqile, ama-short circuits, noma amaphutha omhlaba.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ama-4 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-80 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo Nezingqinamba
Ngezitifiketi zesistimu yokuphatha ye-ISO 9001, ISO14001, imikhiqizo ifaneleka ngezitifiketi zomhlaba wonke ze-CCC, CE, CB.
Imakethe Eyinhloko
Lo mkhiqizo wamukelwa amakhasimende avela eMpumalanga Ephakathi, e-Afrika, eNingizimu-mpumalanga ye-Asia, eNingizimu Melika, naseRussia.
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













