I-CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniature Circuit Breaker ye-solar PV
Imininingwane Yomkhiqizo
Ama-CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breakers anomsebenzi wokuvikela izinto zikagesi kanye neminye imishini yomthwalo ezinkingeni zokulayisha ngokweqile kanye neze-short-circuit, futhi angavikela ukuphepha kwe-circuit. Iningi le-DC MCB lisebenzisa ezinye izinhlelo zamanje eziqondile njengamandla amasha, i-solar PV, njll. Izimo zamandla kagesi ze-DC MCB ngokuvamile zivela ku-DC 12V-1000V, kanti amandla kagesi alinganiselwe angafika ku-63A.
| Okujwayelekile | I-IEC/EN 60947-2 |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Izigxobo | 1P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 250V |
| Imvamisa elinganisiwe | 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 6000A |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+70℃ |
| Uhlobo lwejika | C |
| Izinga lokungcola | 3 |
| Ukuphakama | ≤ 2000m |
| Umthamo omkhulu wokuxhuma izintambo | 25 m㎡ |
| Ukufakwa | Isitimela se-DIN esingu-35mm |
| Uhlobo olungenayo lomugqa | Phezulu |
Inzuzo
1. Vikela idivayisi ku-current ye-short circuit kanye ne-overload current.
2. Usayizi Oncane: Ama-DC MCB aklanyelwe ukuba mancane futhi onge isikhala, okwenza afaneleke ukusetshenziswa kumaphaneli amancane kagesi kanye nemishini.
3.Ukufakwa Okulula: Ama-DC MCB aklanyelwe ukufakwa okulula futhi angafakwa kuma-DIN rails noma ngqo kuphaneli.
Izigxobo
Isicelo
I-DC MCB Miniature circuit breaker isetshenziswa kabanzi kwezinye izinhlelo zamanje eziqondile njengamandla amasha, i-solar PV, njll.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ayi-12 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-240 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo Nezingqinamba
Ngezitifiketi zesistimu yokuphatha ye-ISO 9001, i-ISO14001, kanye nemikhiqizo efanelekile yizitifiketi zomhlaba wonke ze-CCC, CE, CB.
Imakethe Eyinhloko
Ukugxila kukagesi kwe-MUTAI eMpumalanga Ephakathi, e-Afrika, eNingizimu-mpumalanga ye-Asia, eNingizimu Melika, nase-Russia Market.
Kungani ukhethe thina
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









