I-CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Imininingwane Yomkhiqizo
I-CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker ingavikela izinto zikagesi kanye neminye imishini yomthwalo ezinkingeni zokulayisha ngokweqile kanye ne-short-circuit, futhi ivikele ukuphepha kwesekethe. Iningi le-DC MCB lisebenzisa ezinye izinhlelo zamandla aqondile njengezinhlelo zamandla elanga, izinhlelo zokusekela amabhethri, amandla amasha, njll.
Ama-DC miniature circuit breaker ayisisombululo esithembekile nesingabizi kakhulu sokuvikela ama-DC circuits emaphutheni kagesi, futhi ubukhulu bawo obuncane, ukukhubeka okusheshayo, kanye nomthamo wokuphuka okuphezulu kuwenza abe ukukhetha okuthandwayo ezinhlotsheni eziningi zezicelo.
Izimo ze-voltage ze-DC MCB ngokuvamile zivela ku-DC 12V-1000V, kanti ugesi olinganiselwe ungafinyelela ku-63A.
| Okujwayelekile | I-IEC/EN 60947-2 |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Izigxobo | 2P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 500V |
| Imvamisa elinganisiwe | 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 6000A |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+70℃ |
| Uhlobo lwejika | C |
| Izinga lokungcola | 3 |
| Ukuphakama | ≤ 2000m |
| Umthamo omkhulu wokuxhuma izintambo | 25 m㎡ |
| Ukufakwa | Isitimela se-DIN esingu-35mm |
| Uhlobo olungenayo lomugqa | Phezulu |
Inzuzo
1. Ukukhubeka Okusheshayo: Ama-DC MCB aklanyelwe ukukhubeka ngokushesha uma kwenzeka iphutha likagesi, okusiza ukuvimbela ukulimala kwemishini kanye nezintambo.
2. Amandla Okuphula Amandla: Ama-DC MCB atholakala ngezindlela ezahlukene zokuphula amandla, okusho ukuthi angakwazi ukubhekana namazinga aphezulu kagesi ngaphandle kokukhubeka.
3. Ukusebenza Okuthembekile: Ama-DC MCB aklanyelwe ukuhlinzeka ngokusebenza okuthembekile nokungaguquguquki empilweni yesevisi ende, okusiza ukunciphisa izindleko zokulungisa nokufaka esikhundleni.
4. Ukufakwa okulula: Ama-DC MCB aklanyelwe ukufakwa kalula futhi angafakwa kuma-DIN rails noma ngqo kuphaneli.
Izigxobo
Isicelo
Ama-DC MCB Miniature circuit breakers MCB asetshenziswa kabanzi kwezinye izinhlelo zamanje eziqondile njengamandla amasha, i-solar PV, njll.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ayi-6 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs ayi-120 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo Nezingqinamba
Ngezitifiketi zesistimu yokuphatha ye-ISO 9001, ISO14001, imikhiqizo ifaneleka ngezitifiketi zomhlaba wonke ze-CCC, CE, CB.
Imakethe Eyinhloko
Ukugxila kukagesi kwe-MUTAI eMpumalanga Ephakathi, e-Afrika, eNingizimu-mpumalanga ye-Asia, eNingizimu Melika, nase-Russia Market.
Kungani ukhethe thina
1. Uneminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni sokukhiqiza imikhiqizo ye-MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... njll.
2. Uchungechunge lwezimboni oluqediwe kusukela ekukhiqizweni kwezingxenye kuya ekuhlanganisweni kwemikhiqizo ephelele, ukuhlolwa kanye nokulawulwa okuvamile.
3. Ngezitifiketi zesistimu yokuphatha ye-ISO 9001, i-ISO14001, imikhiqizo ifaneleka ngezitifiketi zomhlaba wonke ze-CCC, CE, CB.
4. Ithimba lobuchwepheshe lochwepheshe, linganikeza insizakalo ye-OEM ne-ODM, linganikeza intengo yokuncintisana.
5. Isikhathi sokulethwa okusheshayo kanye nensizakalo enhle ngemuva kokuthengisa.
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










