I-CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Imininingwane Yomkhiqizo
I-CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker ingavikela izinto zikagesi kanye neminye imishini yomthwalo ezinkingeni zokulayisha ngokweqile kanye neze-short-circuit, futhi ivikele ukuphepha kwesekethe. Iningi le-DC MCB lisebenzisa ezinye izinhlelo zamanje eziqondile njengamandla amasha, i-solar PV, njll. Izimo zamandla kagesi ze-DC MCB ngokuvamile zivela ku-DC 12V-1000V, kanti amandla kagesi alinganiselwe angafika ku-63A.
| Okujwayelekile | I-IEC/EN 60947-2 |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1A - 63A |
| Izigxobo | 4P |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 1000V |
| Imvamisa elinganisiwe | 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 6000A |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+70℃ |
| Uhlobo lwejika | C |
| Izinga lokungcola | 3 |
| Ukuphakama | ≤ 2000m |
| Umthamo omkhulu wokuxhuma izintambo | 25 m㎡ |
| Ukufakwa | Isitimela se-DIN esingu-35mm |
| Uhlobo olungenayo lomugqa | Phezulu |
Inzuzo
1. Ukuvikelwa kwezifunda ngokumelene nomjikelezo omfushane wamanje
2. Ukuvikelwa kwezifunda ngokumelene nokwanda kwamanje
3.Umthamo omkhulu wokuphuka
4. Idizayini enhle futhi kulula ukuyifaka
Izigxobo
Isicelo
Ama-DC MCB Miniature circuit breakers MCB asetshenziswa kabanzi kwezinye izinhlelo zamanje eziqondile njengamandla amasha, i-solar PV, njll.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ama-3 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-60 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo Nezingqinamba
Ngezitifiketi zesistimu yokuphatha ye-ISO 9001, ISO14001, imikhiqizo ifaneleka ngezitifiketi zomhlaba wonke ze-CCC, CE, CB.
Imakethe Eyinhloko
Ukugxila kukagesi kwe-MUTAI eMpumalanga Ephakathi, e-Afrika, eNingizimu-mpumalanga ye-Asia, eNingizimu Melika, nase-Russia Market.
Kungani ukhethe thina
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








