I-CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Imininingwane Yomkhiqizo
Ama-CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker atholakala ngobukhulu obuhlukahlukene kanye nezilinganiso, futhi angasetshenziswa ezinhlobonhlobo zezinhlelo zokusebenza, kufaka phakathi izinhlelo zamandla elanga, izinhlelo zokusekela amabhethri, izinhlelo zasolwandle nezezimoto, kanye nemishini yezimboni.
Izimo ze-voltage ze-DC MCB ngokuvamile zivela ku-DC 12V-1000V, kanti ugesi olinganiselwe ungafinyelela ku-63A.
| Okujwayelekile | I-IEC/EN 60947-2 |
| Isilinganiso samanje ku-(A) | 1A- 63A |
| Izigxobo | 3 |
| I-voltage elinganisiwe i-Ue (V) | 750V |
| Imvamisa elinganisiwe | 50/60Hz |
| Umthamo wesifunda esifushane olinganisiwe I-Icn | 6000A |
| Izinga lokushisa elizungezile | -20℃~+70℃ |
| Uhlobo lwejika | C |
| Izinga lokungcola | 3 |
| Ukuphakama | ≤ 2000m |
| Umthamo omkhulu wokuxhuma izintambo | 25 m㎡ |
| Ukufakwa | Isitimela se-DIN esingu-35mm |
| Uhlobo olungenayo lomugqa | Phezulu |
Inzuzo
1. Ukuvikelwa Ekweqiseni Kakhulu Nokujikeleza Okufushane
2. Izici Zokukhubeka: Ama-DC MCB anesici sokukhubeka esihlukile uma kuqhathaniswa nama-AC MCB ngenxa yohlobo oluhlukile lwe-DC voltage.
3. Isilinganiso seVoltage: Ama-DC MCB anesilinganiso se-voltage ngqo kumasekethe e-DC, ngokuvamile asukela ku-12V kuya ku-1000V DC.
4. Ukuphazamiseka kwe-Arc: Ama-DC MCB aklanyelwe ukuphazamisa ama-DC arc, aziphatha ngendlela ehlukile kune-AC arcs.
Izigxobo
Isicelo
Ama-DC MCB Miniature circuit breakers asetshenziswa kabanzi kwezinye izinhlelo zamandla aqondile, njengamandla amasha, i-solar PV, izitshalo zamandla kanye nezindawo zezimboni ... njll.
Abanye
Ukupakisha
Ama-pcs ama-4 ngebhokisi elingaphakathi, ama-pcs angama-80 ngebhokisi elingaphandle.
Ubukhulu ngebhokisi langaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo Nezingqinamba
Ngezitifiketi zesistimu yokuphatha ye-ISO 9001, ISO14001, imikhiqizo ifaneleka ngezitifiketi zomhlaba wonke ze-CCC, CE, CB.
Imakethe Eyinhloko
Ukugxila kukagesi kwe-MUTAI eMpumalanga Ephakathi, e-Afrika, eNingizimu-mpumalanga ye-Asia, eNingizimu Melika, nase-Russia Market.
Kungani ukhethe thina
Ucingo: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











